Co se děje a událo

S AZUBem na půli cesty
Vážení přátelé a příznivci lehokol. Ve čtvrtek 2.6.2016 se uskuteční akce LSH a AZUBteamu - S AUBem na půli cesty. Obě skupiny vyrazí ze svého působiště Brod a Hodonín a sejdou se v "Hospodě" Kino - kafé cca v 17 hodin. Někteří pravda v tuto dobu teprve sednou na stroje, ale to nevadí. Naším členům, kteří to mají dál, nebo blíž se omlouvám, zejména pak Oldovi, jehož Valtice se zdají býti statistickou odchylkou... :) Ale my si ho necháme, on je náš!
Pokud bude mít někdo chuť se stavit, jste vítáni. Kapacita je sice omezená, ale myslím, že to ve výsledku nebude zásadní problém.
S pozdravem Lehni!
Za LSH Jimi
Potkali se u Malacek
Ahoj.
Akce byla pěkně vypečená i když účast nebyla zase tak velká jak mohla být. Česká sekce ve složení Juua a Jimi se setkala na mostě přes řeku Moravu mezi Lanžhotem a Kúty krátce po desáté. Jimi sem přijel po trase Čejkovice, Nový Poddvorov, Prušánky, Moravská Nová Ves, Tvrdonice, Lanžhot. Juua se držel avizovaného plánu, kdy v 9:05 u Hodonínské radnice neměl koho vyzvednout, překročil hranici a po slovenské straně hráze jel podél Moravy až na výše jmenovaný most. Dále pokračovali po hlavní silnici směr Kúty, Moravský sv. Ján, Veľké Leváre a Malacky. Z Malacek jim vyrazil naproti Colombo, aby je bezpečně dovedl až do restaurace na polívku (výtečná kapustnica).

Slovenská sekce od Děvína ve složení Olda a Peťa M. (ano, oba dva LSH Hodonín) :) dorazila do restaurace krátce po nás. Kluci měli v nohách notnou dávku kilometrů, protože vyráželi ráno ze svých domovů přes Rakousko až na soutok Dunaje s Moravou. Peťa mel po dojezdu domů odhadem 250km v nohách. Více o jejich cestě nám snad napíšou osobně.

Do restaurace ještě před Děvínskou sekcí dorazil Mišo ze Stupavy a posléze Vlado s manželkou, kteří se vraceli autem z dovolené z Jižní Moravy, kde rajzovali po sklepech. :)

pokračování příště
Potkali se u Malacek 2
Termín: 01.10.2016, 09:00h - 01.10.2016, 22:00h

Místo: Malacky, Velké Leváre, Pizzeria Verde, Zámek, Habánské muzeum
Dva malí medvědi nám za "Československa" šli příkladem a potkali se u Kolina.
Malé setkaní lehokolistů, případně dalších cyklistů, nemá za cíl hraní pěkně vypečených her.
Cílem je naplnění potřeby po setkávání mezi námi z CZ a SK, což jsme zjistili na srazu lehokolistů v Kravanoch.
Potkáme se, dáme si polívku, pizzu, podíváme se do muzea, splkneme, domluvíme se co příště a pojedeme...
Doporučená místa setkání a společné jízdy:
CZ sekce vyrazí, překročí státní hranici a bude pokračovat na jih směr Malacky. Místo překročení a spojení CZ sekci je v 10 hod na mostě přes Moravu pod Lanžhotem.
SK sekce se sejde na cyklostezce 004 pod hradem Devín v prostoru parkoviště. V 9:00 vyrazí, nepřekrocí státní hranici a bude pokračovat na sever směr Malacky a Veľké Leváre.
Obě sekce by se měli potkat od cca ve 12:00 v prostoru Pizzerie Verde, Pinelová 773,908 73 Veľké Leváre www.pizzeriaverde.sk
Zde se setkáme případně i s dalšími dorazivšími skupinami či jednotlivci...
Melo by tam byt i dětské hřiště.

Těšíme se na společné setkání, pošlete informaci přátelům...

PS: Pokud by jste měli doma potíže s "vycházkami", informujte o možnosti ohrožení mezinárodních vztahů. V případě potřeby Vám bude vystavena omluvenka či potvrzení o účasti v českém nebo slovenském jazyce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one